czwartek, 21 lipca 2011

 Hymm .. 

Szczerze mówiąc założyłam ten Blog z nudów ... Nie będę owijać w bawełne . 
Chcę tutaj pisać o moich przemyśleniach ... Taki Pamietnik który może przeczytać każdy z was . 
Jeśli coś tutaj napisze to będzie w tym 100 % prawdy 0 % kłamstwa . 
Jestem zwykłą nastolatką, ze zwykłymi problemami życia codziennego ..












 moja największa wada? - zbyt często wracam do tego co było kiedyś i o czym już dawno powinnam zapomnieć.