Najlepszy dzień ♥
10 sierpnia 2011 r. najlepszy dzień mojego życia .! chociaż nawet nie wiem dlaczego .. Nic takiego się nie stało. Spotkałam się z Monią . Po przeczytaniu artykułu o Ianie i Ninie musiałyśmy się dotlenić a więc poszłyśmy na pola i usiadłyśmy pod starym drzewem . Była tam wielka dziura w której zazwyczaj wieczorami siedzą żule, ale pomijając ten fakt too kocham tam siedzieć ... jest tak spokojnie *.* dopóki nie pojawi się Kamil .! ( kolega ) który próbował mi wmówić, że nie pije i nie pali . Haha .! xd zabawne .. Jednak po chwili ruszyłyśmy tyłki, że tak poetycko powiem i postanowiłyśmy iść do TESCO . Wgl. miałyśmy zamiar kupić Frugo, no ale nasze plany się spaliły kiedy dostrzegłyśmy brak napoju na półce .. no to kupiłam kolejną gazetę, z której przeczytałam tylko i wyłącznie artykuł o Nianie ( tak przyjaciele nazwali Ninę i Iana ) . No i tymbarka . Wczorajsza rada od tymbarka ; ' ZARYZYKUJ ' . Może dlatego miałam ochotę zadzwonić do chłopaka w którym od dłuższego czasu jestem zakochana i powiedzieć mu to & owo .? No, ale mniejsza z tym. Nie zrobiłam tego . ;d
P.S; zdjęcie nie jest mojego autorstwa, iż zepsół mi sie aparat, ale zdołałam znaleźć taki sam kapsel jak mój ♥
"Nie mam ADHD, ani nie jestem psychopatką. ja po prostu korzystam z życia, jak najlepiej mogę"
